Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Bestuur

Bestuur

Bestuur Heksenberg-NECHeksenberg-NEC_logo.png

 

   

Voorzitter Henk Butink voorzitter@heksenberg-nec.nl  
Vice voorzitter Fer Habets f-habets@outlook.com  
Penningmeester Patrick Kleijkers pkleijkers@home.nl  
Secretaris Willy Berends secretaris@heksenberg-nec.nl ☎: 0641789769
Leden administratie Harrie Theunissen harrie@heksenberg-nec.nl ☎: 0621139225
Jeugdzaken Lesley van Stiphout lesley@heksenberg-nec.nl

☎ 0610198660

Bestuurslid Ger Crins gercrins15@gemail.com  
Bestuurslid Iris Piepot irispiepot@hotmail.com  
Bestuurslid Sjef Meijer sjefmeijer53@ziggo.nl  

 


Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!